ubezpieczenia kraków


WSZYSTKIE UBEZPIECZENIA W JEDNYM MIEJSCU

mojePZU to bardzo intuicyjna aplikacja, a także strona internetowa, za pomocą której otrzymujesz dostęp do wielu korzyści i usprawnień, związanych z codzienną obsługą Twoich ubezpieczeń.


Przede wszystkim:

W jednym miejscu będziesz mieć wgląd we wszystkie swoje ubezpieczenia, zarówno życiowe, jak też majątkowe. W aplikacji zobaczysz również swoje ubezpieczenia komunikacyjne, a także opiekę medyczną PZU.

Bez wychodzenia z domu możesz zgłosić szkodę lub roszczenie, a także w prosty sposób dołączyć odpowiednie dokumenty. W aplikacji możesz sprawdzić status swoich zgłoszeń, jak też korespondencję z PZU.

Możesz samodzielne umówić i odwołać wizytę lekarską lub badania diagnostyczne w ramach ubezpieczenia PZU Opieka Medyczna. Wizyty lekarskie za pośrednictwem aplikacji umówisz zarówno dla siebie, a także dla swoich dzieci, jeśli również posiadają ubezpieczenie zdrowotne w PZU. Na swoim koncie klienta w mojePZU będziesz mieć archiwizowaną dokumentację ze zreazlizowanych wizyt lekarskich, dzięki czemu zawsze możesz mieć do niej szybki dostęp.

W łatwy sposób za pomocą serwisu mojePZU możesz zakupić dodatkowe usługi ubezpieczeniowe dla siebie, a także Twoich bliskich. Ponadto, jeżeli jesteś członkiem Klubu PZU Pomocni, w swoim serwisie moje PZU na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o aktualnych konkursach, a także benefitach przysługujących z tytułu członkostwa w Klubie.


W celu uzyskania danych do logowania w serwisu mojePZU, a także w celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami. Podaj nam swój adres e-mail, a także numer telefonu komórkowego i jeszcze tego samego dnia ciesz się korzyściami płynącymi z posiadania mojePZU.

Wejdź na moje PZU link i sprawdź korzyści płynące z posiadania serwisu, a także wygogdę jaką gwarantuje serwis.

ubezpieczenia kraków
zadzwoń do nas

788 523 796

788 655 124