PZU majątkowe

Szczególnie polecamy


Ubezpieczenie dodatkowe typu Wojażer. ​ ​

Najczęściej ubezpieczenie to oferują biura turystyczne, ale zakres jego jest bardzo ograniczony. Dlatego też warto, za stosunkowo niewysoką składkę, ubezpieczyć się dodatkowo. Głównie polecamy to osobom wyjeżdżającym za granicę.

Ubezpieczenie typu Wojażer to szeroka pomoc na całym świecie. ​

​W momencie zgłoszenia przez ubezpieczonego, bądź inną osobę w jego imieniu, zachorowania lub wypadku, Centrum Alarmowe przejmuje na siebie całą organizację udzielenia pomocy ubezpieczonemu.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania.

Teraz zawierając nową umowę dostaniecie Państwo aż do 30% zniżki i dodatkowo darmowy pakiet usług Assistance – PZU Pomoc w Domu w wariancie Komfort. Zapewnia ono szybką pomoc hydraulika, elektryka, ślusarza lub innego specjalisty, kiedy będzie potrzebny.

Ubezpieczenie komunikacyjne. ​

Polisę OC można kupić u dowolnego ubezpieczyciela. Warunki ubezpieczenia OC są takie same w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym, dlatego warto brać pod uwagę dodatkowe korzyści związane z zawarciem umowy OC u konkretnego ubezpieczyciela, np. bezpłatne ubezpieczenia dodawane przy zawarciu umowy OC. Ubezpieczenie OC jest ważne we wszystkich państwach należących do Unii Europejskiej, a także m.in. w: Andorze, Islandii, Norwegii, Szwajcarii, Serbii i Chorwacji.

Ubezpieczenie Autocasco (AC) ​

Ma za zadanie pokryć koszt naprawy samochodu, jeżeli zostanie on uszkodzony lub zwrócić wartość pojazdu, jeżeli zostanie on zniszczony lub utracony. Autocasco może pomóc także w sytuacji, gdy właściciel polisy AC jest poszkodowanym w zdarzeniu, za które odpowiedzialność ponosi sprawca (inny kierowca), ale sprawca nie ma OC lub woli uzyskać odszkodowanie od swojego ubezpieczyciela.